Napište nám

Kalkulačka

Naše kalkulačka vám
spočítá, cenu vaší společnosti.

Vyberte typ společnosti:
Vyberte si sídlo:
Na jak dlouho ho chcete:
Další služby:
pošta zasedačka
scanování pošty

Virtuální kancelář Praha – ohromte své klienty lukrativní adresou!

Chcete své klienty a potencionální obchodní partnery ohromit sídlem společnosti v našem hlavním městě? Pokud se vaše sídlo firmy nachází v Praze, v očích klientů vaše prestiž mnohonásobně stoupne. Jak všichni víme, za poskytnutí sídla firmy si Praha účtuje opravdu nemalé finanční částky, takový měsíční pronájem třeba na Václavském náměstí se může pohybovat v řádech desetitisíců korun. Proto existuje služba s názvem virtuální sídlo Praha, která vám nabídne kancelářské a společenské prostory včetně spektra dalších služeb za zlomek ceny klasického pronájmu.

Jaké výhody poskytuje sídlo firmy v Praze?

  • Praha nabízí nesrovnatelně větší možnosti uzavření obchodů, než je tomu v jiných městech
  • Prestižní adresa působí dobře na budoucí klienty
  • Využijte „soukromí“ velkoměsta
  • Je zde největší koncentrace potencionálních klientů a obchodních partnerů
  • Menší administrativní zátěž

Virtuální sídlo v Praze = záruka prestiže

Praha je místem nemalých obchodních možností. Tuto skutečnost si samozřejmě uvědomuje nejeden podnikatel, ale i obchodní partner. Pokud se i vy rozhodnete pro virtuální kancelář v Praze, můžete se těšit na příliv nových klientů. Součástí služby s názvem sídlo společnosti Praha je spousta dalších výhod. Nejen, že si své klienty můžete pozvat do moderní virtuální kanceláře v lokalitě Praha, také vám budeme přebírat poštu, vyřizovat telefonní hovory a e-maily a v případě, že nás nečekaně navštíví váš obchodní partner, profesionálně vysvětlíme důvod vaší nepřítomnosti.

A kde vám nabízíme poskytnutí sídla v lokalitě Praha?

Sídlo firmy Praha 1, Praha 2 a Praha 10

Vaše virtuální kancelář bude umístěna na lukrativní adrese, samozřejmostí je také její viditelné označení a soulad s platnou legislativou. Pokud se rozhodnete pro zařízení virtuální kanceláře, čeká na vás řada výše uvedených výhod. Poskytnutí sídla v lokalitě Praha s sebou nenese žádná rizika ani administrativní záležitosti. Můžete se proto naplno věnovat svému podnikání a těšit se nemalých úspěchů.

Začněte již zítra podnikat na lukrativní adrese!

Jméno:
Telefon:
Email:
Vaše zpráva:

Zeptejte se nás na telefonu:
731 001 470 nebo info@ready-firmy.cz